Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ ROKU C

13 października 2019 roku

 

- Witamy wszystkich parafian na niedzielnej Mszy Świętej. Obchodzimy dziś Dzień Papieski w Polsce. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia jako pomoc dla uzdolnionej młodzieży. Bardzo dziękuję za ofiary na ten cel.

- Trwa Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Jest to okazja do modlitewnego i materialnego wspierania misji, zwłaszcza salwatoriańskich.

- Zapraszamy na październikowe nabożeństwa różańcowe. Odprawiamy je codziennie, pół godziny przed wieczorną mszą świętą. Za odmawianie różańca w kościele i w rodzinie można uzyskać codziennie odpust i ofiarować za duszę w czyśćcu Bogu wiadomą.

- Spowiedź święta codziennie, pół godziny przed mszą świętą.

- Nasi patroni: we wtorek – św. Teresa Wielka, doktor Kościoła; w środę – św. Jadwiga Śląska. W tym dniu wspominamy 41 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża; w czwartek – św. Ignacego Antiocheńskiego, męczennika; w piątek – św. Łukasza Ewangelisty patronalne Święto Służby Zdrowia zapraszamy do modlitwy w intencji lekarzy i pielęgniarek.

- We wtorek po wieczornej mszy świętej – krąg biblijny.

- W czwartek po wieczornej mszy – przygotowanie do bierzmowania.

- W sobotę po wieczornej mszy – spotkanie ministrantów.

- W przyszłą niedzielę – uroczystość św. Jana Kantego, głównego patrona naszej archidiecezji.

- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i czytania naszej stroniczki parafialnej w internecie.

-Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Składka przeznaczona na utrzymanie naszej świątyni. Bóg zapłać wszystkim za hojne dłonie, życzliwość i stałą troskę o piękno naszego parafialnego kościoła.

- Tym, co obchodzą w tym tygodniu urodziny, imieniny i jubileusze składamy życia zdrowia, Bożego błogosławieństwa i wstawiennictwa Matki Bożej oraz dar salwatoriańskiej modlitwy.

- Niech Bóg ma w opiece i błogosławi wszystkim uczestnikom tej mszy świętej.

Zegar

Imiennik

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Kalendarz

Liczba wejść