Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 19 NIEDZIELĘ

ZWYKŁĄ – 07.08.2022 ROKU

 

- Przeżywamy 19 niedzielę zwykłą w ciągu roku. Dziś 1 niedziela miesiąca, dlatego po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Trwają wakacje. Witamy wszystkich, którzy spędzają wakacje w naszej parafii. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy bezpiecznie spędzonego czasu i dobrego wypoczynku. Na wakacjach nie zapominajmy o niedzielnej Mszy Świętej.

 

- W związku z wypadkiem autobusu z polskimi pielgrzymami w Chorwacji pomódlmy się w intencji wszystkich poszkodowanych oraz ich bliskich, prosząc o szybki powrót do zdrowia dla rannych oraz o życie wieczne dla tragicznie zmarłych.

 

- W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy: w poniedziałek św. Dominika, we wtorek św. Teresę Benedyktę od Krzyża, patronkę Europy, w środę św. Wawrzyńca a w czwartek św. Klarę.

 

- W środę po Mszy św. – nowenna do Matki Boskiej Nieustającej pomocy.

 

- W piątek o godz. 18.00 adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w ciszy.

 

- Bóg zapłać wszystkim za dary serca przynoszone nieustannie na plebanię.

 

- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

- Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy wielu łask Bożych.

 

- Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne. Serdecznie za nie dziękujemy.

 

- W ubiegłą niedzielę tj. 31 lipca zakończyła się 41 Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę.Wszyscy pielgrzymi i organizatorzy sķladają serdeczne podziękowania ofiarodawcom i wolontariuszom z parafii Ponice dzięki którym zostali nakarmieni i ugoszczeni wspaniałą gorącą kolacją i deserem. Bóg Wam Zapłać dobrzy ludzie. Zanieśliśmy modlitwy za Was i Wasze rodziny do naszej Mateczki. Za rok zapraszamy do osobistego uczestnictwa każdego kto chce zanieść swoje prośby i podziękowania przed tron Matki . Jeśli tylko chcecie to dacie radę. Do zobaczenia. Informacja dodatkowa z Waszej szczodrobliwości udało się zebrać 650 zł za ktore nakarmilismy 240 pielgrzymów. Pamiątkowe podziekowanie znajduje się także w gablotce ogłoszeń. Podpisali wdzięczni pielgrzymi.

 

- Składamy Serdeczne Bóg Zapłać za wspólną modlitwę i wszelkie dowody życzliwości i dobroci. Nich Boże Błogosławieństwo opieka Maryi towarzyszy wszystkim w nowym tygodniu.